Персональные занятия йогой онлайн по Skype

ОНлайн персональні тренування
з йоги

Викладач

Анна Надточий йога тренер

Анна Надточій

Родом з України, зараз багато подорожую і не сиджу на місці. У йогу прийшла через проблеми зі спиною, які почалися у досить ранньому віці. Біль пішов, а йога залишилася назавжди. На шляху своєї практики, я помітила, як йога формує і змінює мій характер на краще. Поки жила у Дніпрі та Києві, дуже любила проводити групові та персональні тренування офлайн. Особливо вірні учні продовжують займатися йогою зі мною онлайн Skype або Zoom з будь-якої точки світу. Як показує час, цей спосіб нічим не поступається заняттям з особистою присутністю. Якщо ви хочете спробувати тренування з йоги зі мною, заповнюйте форму нижче. Із задоволенням поділюся знаннями з новими учнями. Намасте.

Досвід викладання:

10 років

Освіта:

 • Московський університет йоги (2012р.);
 • Колледж фітнеса і бодібілдингу ім. Б. Вейдера (2013р.);
 • Інструктор з флай йоги (Київ, 2012г.);
 • Числені конференції і фестивалі, котрі розширили мій світогляд і наповнили новим досвідом;
 • Персональний ретріт в Індонезіі, поглибленні знання Йоги Айєнгара (2018р.).

переваги

photo_2022-03-05 14.35.21

Особистий підхід

Під час занять йогою онлайн персонально, я враховую всі ваші особливості (спосіб життя, тип постави, реабілітацію) та побажання і вже згідно цих даних будується наша з вами спільна робота. Отримуйте максимальний результат.

photo_2022-03-05 14.35.29

Економія часу

Графік ваших занять стає гнучкішим і зможе коригуватися. Практикуючи онлайн заняття вдома ви заощаджуєте величезну кількість свого часу. Чого вартий лише шлях до йога студії та назад. Витратьте цей час із користю для себе.

photo_2022-03-05 14.35.32

Комфорт

Тільки уявіть, ви запалюєте свою улюблену аромапалочку, включаєте ту музику яка подобається вам, одягаєте комфортний одяг і практикуєте в кращій атмосфері без участі чужих пахв 😄.

Технології дозволяють нам вибирати викладача йоги без прив’язки до міста та практикувати навіть якщо між вами тисячі кілометрів. Беріть із собою йогу у відпустку чи відрядження. Практикуючи з досвідченим викладачем, ви зможете уникнути помилок і побудувати грамотну базу з користю для вашого здоров’я, а також зберігати мотивацію до регулярних занять.

Безкоштовні практики на Youtube

Вартість

Разове заняття

5 тренувань

175 USD

10 тренувань

350 Usd

* Купуючи абонемент, ви маєте право використовувати свої тренування протягом 2-х місяців з моменту покупки.

Перейти до занять

  Заказать звонок
  +
  Жду звонка!